Ayakkabı

Deri, kumaş, klasik, spor... fark etmeksizin her ayakkabının hikayesi aynıdır aslında. Uzun ve zorlu bir yolculuğun ürünleridir hepsi. Bazıları kadınlar için yapılır, bazırları erkekler için. Bazıları kış içindir, bazıları bahar... Ancak her ayakkabı aynı serüvenden geçer, farklı dokunuşlarla aynı hikayeyi yaşarlar. Bu yolculuk önce hayal etmekle başlar. Ardından bu hayaller birer birer kağıtlara dökülür. Tek tek tasarlanır her ayrıntı. Tek tek düşünülür, hesaplanır her detay.

Tasarımların gerçeğe dönüşme vakti gelir sonra. Bazıları için deri kullanılır, bazırları için kumaş. Özenle şekil verilir bu malzemelere. Dikkatlice kesilir, ince ince dikilirler. Üst gövdesi oluşan ayakkabıların tabanları işlenmeye başlanır ve hemen ardından yolculuğun en keyifli kısmına geçilir. Bağacıkları hazırlanır, süslemeleri yapılır. Tasarımlarda yer alan her detay gerçeğe aktarılır.

Paketlenmeleri yapılan ayakkabılarla veda vakti gelir sonra. Yeni maceralar için başka hikayelere gönderilirler. İşte böyle bir yolculuktur bizim için üretim. Özenle çalıştığımız, her adımda kendimize yeni bir şeyler kattığımız, Dünya'nın dört bir yanına göderdiğimiz ayakkabılar ile tecrübelerle dolu, upuzun bir yolculuktur.