Spor Çanta

Daha fit, daha sağlıklı, daha enerjik bir yaşam için attılan her adımda, spor çantaları yanı başımızdadır. Bu nedenle spor çantası üretirken her zaman insanları motive edici, kullanışlı, rahat ve enerjik tasarımlar ön plana alınır. Renkli desenler, hareketli çizgiler ve cool modeller ile insanları harekete geçirici bir etki oluşturulmak istenir.

Tasarımları yapılan modeller için üretim aşamasına geçilir. Kumaş, deri... uygun malzeme ne ise tasarıma uygun olarak kesilmeye başlanır. Ortaya çıkan parçalar dikkatlice dikilir. Olası ihtiyaçlar göz önüne alınarak, bazı modellerin içlerine küçük, büyük gözler yerleştirilir. Son aşamaya gelindiğinde ürünlerin aksesuarları, fermuarları, askıları takılır.

İşlemeleri biten çantalar daha hareketli bir hayat için paketlenir. Dikkatlice hazırlanan ürünler yola çıkmak üzere dağıtım araçlarına gönderilir. Tempolu bir yaşamın ilk serüveni bu şekilde başlamış olur. Modern çizgilerin spor bir tarzla buluştuğu bu ürünler, Dünya'nın dört bir yanına enerji yayar.