Valiz

Tatil planları, iş gezileri, kısa yolculuklar... sebebi ne olursa olsun, seyahatler mükemmel şekilde organize edilmek istenir. Her ayrıntı düşünülür, ihtiyaç duyulabilecek her şey alınır. Hesaplanan tüm bu detaylar içinde seçilen valizler, büyük birer yardımcıdır. Bu nedenle valiz tasarımları yapılırken, olası sorunlar göz önüne alınarak çözümler üretilir. Bu çözümler, günümüz modası ile birleştirilerek şık çizgiler ortaya çıkarılır.

Üretim süreci, tasarıma en uygun malzemelerin seçilmesi ile başlar. Malzemeler ölçülendirilerek kalıpları çıkarılır. Detaylı şekilde dikişleri yapılır. Valizlerin modeline göre tekerlekleri, kızakları, kulpları, fermuarları... vs takılır. Uygulamalarda hata payı bırakmamak için valizler dikkatlice incelenir, test edilir. Bu sürece kadar sorunsuz şekilde gelen ürünler süslenmek üzere son aşamaya alınır. Küçük dokunuşların, büyük etkisini görebileceğimiz bu noktada, akseuarları ile buluşan valizler gönderim için hazır hale gelirler.

Maceralarının ilk adımını atmaları için valizler özenle paketlenir. Fabrikadan satış noktalarına gönderilen ürünler, hiç bitmeyecek yolculuklarının ilkini yaşarlar. Belki yurt içinde belki yurt dışında birçok seyahatin parçası olacak olan bu valizler, gittikleri her yerde Legan konforunu da beraberlerinde taşırlar.